Hakkımızda

Şirketimiz 1993 yılında Dalpa Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti adı altında kuruldu. Elektronik ev aletleri, dayanıklı tüketim malları ve hediyelik eşya gibi sektörlerde faaliyet gösteren firmamız, 1999 yılında bebek araç gereçleri sektörüne yöneldi. Dalpa, öncü ve yenilikçi tarzıyla kısa sürede sektörde adından söz ettirmeyi başardı. Müşterilerine zengin ürün çeşitliliği ve farklı fıyat seçenekleri sunmak amacıyla sırasıyla SunnyBaby, CystalBaby, Prego, PregoToys ve RollPlay adıyla kendi markalarını oluşturdu.

Firmamız,2016 yılında büyük çaplı bir üretim tesisi kurup,bebek araç gereçleri üzerine yerli ve milli ürünler üreterek,bu ürünlerin ihracatını birçok ülkeye yaparak ülke ekonomisine katkıda bulundu.İthalat,ihracat ve üretim yapan firmamız,her yıl yatırımlarını güçlendirerek ve ürün çeşitliliğini artırarak ülke içinde ve dünya çapında önemli bir konuma geldi.

Anne/babalar ve onların sevgili bebekleri için Türkiye'nin en hızlı ve kalıcı çözümler üreten teknik ofisini kuran Dalpa, Türkiye genelinde 350'yi aşan bayi sayısı ile en yaygın bayi ağını kurmuş bulunmaktadır. Ayrıca satış sonrası yaşanabilecek problemlerle ilgili ürünlerinizi Türkiye'nin her yerinden anlaşmalı kargo firması aracılığıyla ücretsiz bir şekilde firmamıza gönderebilme imkanı sunarak çözüm ortağınız olmuştur. Prensipli ve dürüst ticaret anlayışından bir an bile uzaklaşmayan kurumsal yapımız ve yaptığımız işe olan tutkumuz daha uzun yıllar bu sektörde sizlere hizmet vereceğimizi işaret etmektedir. Şirketimize duymuş olduğunuz güvene teşekkür eder siz değerli ebeveynlere geleceğin nesillerini yetiştirmede yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 

DALPA SAN ve TİC LTD ŞTİ

Kapat